Janda Miloslav - MONTY SERVIS - netkatalog.czPlastová okna - netkatalog.cz
Prezentace
Získejte Flash Player pro prohlížení prezentací.
Aktuality:
    22. - 24.3.2014 - Aktualizace systému webové prezentace, předem se omlouváme za občasné výpadky způsobené změnamy v používaném systému.

Parapety- venkovní

Venkovní okenní parapety

Technické parametry

Výroba: tažený profil
Materiál: jakostní kompozit Al, Mg, Si 0,5 F 22
Povrchová úprava: C 34-tmavý bronz-eloxováno, EV1- přírodní barva (stříbrná) eloxováno, C 33-světlý bronz-eloxováno, RAL 9016 -bílá, práškově nanášená barva, vypalovaná
Ochrana povrchu: Povětrnostně odolná folie PVC
Tloušťka plechu: dle šířky parapetu 1,5 mm-2,6 mm
Délka tyče: 4 050 mm
Šířka parapetu: od 50mm – 400mm


Ochrana povrchu

Samolepící folie se musí po montáži odstranit, chrání parapet během montáže před mechanickým poškozením, rovněž před potřísněním maltou, vápnem nebo penetračním nátěrem.

Čištění

Hliníkové Venkovní parapety podléhají jako všechny venkovní stavební prvky, různě silnému stupni znečištění. Proto je vhodné občasné čištění. Čistění provedeme vlažnou vodou se syntetickým čistícím prostředkem, pomocí houby nebo nekovového kartáče. Zásadně nepoužívat ocelovou vlnu či smirkové prostředky.

Upozornění

V případě použití penetračních nátěrů na omítku nebo jiných stavebních chemikálií je nutné celý okenní systém parapetů dobře chránit a zabránit stékajícímu nátěru kontaktu s parapetem. Nežádoucí potřísnění okamžitě smyjte čistou vodou. Příčné dělení parapetu je třeba provádět pomocí ruční pily pro kov, nebo okružní pily s vidiovým kotoučem pro dělení hliníku. Nepřípustné je řezání úhlovými bruskami se standardním kotoučem.
Reakce či komentáře

Musíte být přihlášeni pro přidání reakce.